A price comparison Let's move on to the last point in our little "series" on clean eating. Clean eating is a form of nutrition that consciously avoids preservatives, colorings and flavor enhancers (including sugar). The point mentioned in this article is interesting because it relates to our own products and we look at the extent to which prepmymeal implements clean eating. We also look at a price comparison between a 6-meal box from us and a week of home-cooked and home-bought meal prep. In short: we will compare how much it would cost to buy one of our Meal...
Delivery on your desired date:
Storage location